Po tym, jak zegar skończy odliczanie ta stron zniknie i nie będzie można już dołączyć do programu Tygrysy Sprzedaży

W końcu jest ...

Program, dzięki któremu z przeciętnych osób stworzysz zespół skutecznych handlowców.

Bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Odkryj metodę - TYGRYSY SPRZEDAŻY

Powiem Ci coś bardzo ważnego....

czy wiesz, że 20% osób pracujących w sprzedaży w ogóle się do tego nie nadaje,

a tylko 15% handlowców to wybitni handlowcy,

którzy są w stanie sprzedać dosłownie wszystko?

To oznacza, iż efekty 65 % handlowców zależą nie od ich predyspozycji,

czy osobowości, ale od tego czy i jak są zarządzani.

Jeśli jesteś osobą, która:

  • nie jest usatysfakcjonowana obecnymi wynikami sprzedażowymi
  • ma świadomość, iż stać Twoich handlowców na więcej
  • zamiast niepewności i stagnacji chce mieć przewidywalną i rosnącą sprzedaż
  • nie wie jak należy motywować i egzekwować realizację celów sprzedażowych
  • chce zbudować ponadprzeciętny zespół skutecznych handlowców
  • stoi przed decyzją zatrudnienia pierwszych handlowców.

.....to wiedz, że jesteś we właściwym miejscu.

Handlowcy pracują tak jak się nimi zarządza

Cechą wspólną firm, które mają większy lub mniejszy problem ze sprzedażą jest to, że właściciele / managerowie odpowiedzialni za zarządzanie handlowcami...

...nie oczekują od handlowców lub nie egzekwują planowania działań u swoich klientów, dlatego wizyty handlowców zwykle są pozbawione celu. Nie podejmują regularnych działań dbających o stały poziom motywacji zespołu handlowego, nie wykorzystują coachingu do zmiany postawy i rozwoju kompetencji handlowców, nie kontrolują ich postępów i nie rozliczają ich z osiągniętych celów, nie mają planu rozwoju finansowego, planu awansu, w związku z czym najlepsi handlowcy po kilku latach, a nawet szybciej odchodzą z firmy.

Słyszałeś pewnie nie raz, że trzeba wyznaczać cele, motywować, kontrolować, ale....trzeba wiedzieć, jak to robić właściwie.

TYGRYSY SPRZEDAŻYSKUTECZNE ZARZĄDZANIE SPRZEADAŻĄ - KROK PO KROKU

Ten kurs to kompleksowa wiedza o skutecznym zarządzaniu zespołem handlowym oparta na 24 letnim doświadczeniu w sprzedaży i doświadczeniu zdobytym podczas realizacji ponad 100 projektów rozwoju sprzedaży.

W ramach kursu otrzymujesz prawie 8 godzin nagrań podzielonych na 29 modułów. Dostęp do kursu bez limitu czasowego. Dodatkowo otrzymasz bezpłatnie 2 testy: test na profil osobowości i test na styl zarządzania oraz bieżące wsparcie w postaci konsultacji.

Zobacz, czego się nauczysz?

 • 1

  POZNASZ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ ORAZ STYL ZARZĄDZANIA

  Dowiesz się jaki masz profil osobowości, otrzymasz jego szczegółowy opis. W trakcie szkolenia dowiesz się jak styl osobowości wpływa na Twój styl zarządzania. Dowiesz się dlaczego działasz w określony sposób. Dzięki drugiemu testowi poznasz 4 główne style zarządzania i dowiesz się jaki styl zarządzania jest najbliższy Twojej osobie - jakie są zalety i wady każdego z nich oraz w jakich sytuacjach Twój styl zarządzania będzie sprawdzał się najlepiej.

 • 2

  DOWIESZ SIĘ JAKI JEST NAJBARDZIEJ SKUTECZNY MODEL ZARZĄDZANIA

  Przeprowadzę Cię przez tzw. "cykl zarządzania", abyś wiedział jak prawidłowo powinno zarządzać się sprzedażą, dzięki czemu sam zobaczysz, które z tych elementów realizujesz prawidłowo, które wymagają usprawnienia, a które w ogóle nie są realizowane.

 • 3

  POZNASZ 4 PRIORYTETOWE OBSZARY PRACY I 4 GŁÓWNE FUNKCJE MANAGERA SPRZEDAŻY

  Otrzymasz kompleksową wiedza i konkrente wskazówki, abyś wiedział na jakich obszarach zarządzania musisz przede wszystkim się skupić, jeśli chcesz, aby Twój zespół handlowy osiągał spektakularne efekty. Opowiem Ci ze szczegółami też o 4 głównych funkcjach managerskich (planowanie, organizowanie, kierowanie, kontrolowanie) które powinieneś realizować w stosunku do Twojego zespołu handlowego, jeśli chcesz z nich stworzyć Tygrysów Sprzedaży. Podam Ci wiele przykładów przy każdej z nich, abyś dokładnie wiedział co masz zrobić krok po kroku, aby to zadziałało również u Ciebie.

 • 4

  NAUCZYSZ SIĘ JAK SKUTECZNIE WYZNACZAĆ CELE, ABY BYŁY ONE REALIZOWANE

  Pokażę Ci jak wyznaczać cele nie tylko te sprzedażowe, ale również te "miękkie" jak na przykład polepszenie relacji z klientem. Poznasz metodologię SMART, dzięki której Twoje cele będą zrozumiałe dla Twoich handlowców i ani Ty, ani Twoi pracownicy nie będziecie mieć problemów z oceną postępu w ich realizacji. Pokażę Ci jak wdrożyć cały system zarządzania przez cele, jakie elementy należy jeszcze oprócz metodologi SMART wdrożyć, aby ten cały system zarządzania przez cele pomógł osiągać Tobie i Twojemu zespołowi ponadprzeciętne rezultaty.

 • 5

  NAUCZYSZ SIĘ USAMODZIELNIANIA HANDLOWCÓW

  Pokażę Ci praktyczny model "koło samodzielności", dzięki któremu zrozumiesz dlaczego często pracownicy są niesamodzielni, co na to wpływa oraz jak spowodować, aby Twoi handlowcy osiągali cele sprzedażowe, a jednocześnie działali autonomicznie bez Twojego ciągłego nadzoru, bo tylko wówczas staną się prawdziwymi Tygrysami Sprzedaży.

 • 6

  DOWIESZ SIĘ JAK BUDOWAĆ AUTORYTET WŚRÓD TWOICH PRACOWNIKÓW

  Poznasz 5 etapów budowania autorytetu, dowiesz się dlaczego powinieneś stać się liderem dla swoich pracowników, jeśli chcesz mieć wśród nich prawdziwy, a nie udawany autorytet. Pokażę Ci na czym polega przywództwo w pracy oraz czym różni się manager od lidera. Zobaczysz gdzie jest Ci mentalnie bliżej oraz jak przejść krok po kroku drogę od managera do prawdziwego lidera.

 • 7

  NAUCZYSZ SIĘ SKUTECZNEGO MOTYWOWANIA TWOICH HANDLOWCÓW

  Dowiesz się w jaki sposób motywować Twoich handlowców, aby zwiększyć ich zaangażowanie. Pokażę Ci jaki wpływ ma motywacja na zaangażowanie pracowników i z czego ta zależność wynika. Poznasz główne źródła motywacji oraz główne czynniki motywacyjne dzięki czemu będziesz mógł lepiej zdiagnozować potrzeby motywacyjne Twoich handlowców. Pokażę Ci co powinien zawierać dobry system motywacyjny oraz jak go samodzielnie stworzyć.

 • 8

  DOWIESZ SIĘ JAK ZWIĘKSZAĆ EFEKTYWNOŚCI HANDLOWCÓW

  Pokażę Ci jakie czynniki przede wszystkim wpływają na efektywność i skuteczność pracy handlowców, dzięki czemu będziesz wiedział, gdzie należy w pierwszej kolejności "regulować", aby osiągnąć założony efekt oraz w jaki sposób stale podnosić efektywność handlowców bez nakładów finansowych i bez wielkich wysiłków.

 • 9

  NAUCZYSZ SIĘ TWORZENIA SKUTECZNYCH I SPRAWIEDLIWYCH SYSTEMÓW OCENY

  Dowiesz się jakie są najczęstsze pułapki złej oceny wyników pracy handlowców oraz jak ich unikać. Pokażę Ci też metodę, dzięki której pozbędziesz się dylematów, gdyż zawsze będziesz wiedział co zrobić z pracownikiem na każdym etapie jego pracy - szkolić, motywować, dać mu spokój, czy zwolnić.

 • 10

  POZNASZ KLUCZOWE ZASADY ROZWOJU PRACOWNIKÓW POPRZEZ COACHING

  Pokażę Ci jak wykorzystując narzędzia coachingowe prowadzić skuteczne działania rozwojowe, przejdziemy przez wszystkie etapy procesu coachingu. Pokażę Ci też model rozmowy coachingowej, dzięki któremu będziesz w stanie skutecznie przeprowadzać nawet te najtrudniejsze rozmowy. Dowiesz się również jak udzielać prawidłowo informacji zwrotnej szczególnie jeśli nie jest ona pozytywna dla pracownika, aby nie obniżyć jego poziomu motywacji i jednocześnie uzyskać pożądany przez Ciebie efekt.

 • 11

  DOWIESZ SIĘ JAK ZBUDOWAĆ "SAMOSTEROWALNY" DZIAŁ HANDLOWY

  Pokażę Ci jak wykorzystując koncepcją Empowerment, zbudować zespół handlowy, który będzie skutecznie i efektywnie pracować, nawet kiedy zdecydujesz się na bardzo długi urlop lub zmniejszenie Twojego zaangażowania w firmę. Poznasz założenia, główne filary oraz jak krok po kroku zbudować kulturę Empowerment w Twojej firmie. Dzięki zbudowaniu kultury Empowermet dodatkowo zmniejszysz rotację pracowników i zatrzymasz w Twojej firmie najlepszych handlowców na długie lata.

Oprócz wiedzy i wspomnianych testów, pod nagraniami będą załączone do pobrania narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania handlowcami, min. wzory raportów, arkusze oceny wizyt handlowych, arkusze pomocne przy prowadzeniu rozmów z pracownikami, itp.

Obejrzyj pierwszy z 29 modułów szkolenia.

OPINIE UCZESTNIKÓW MOICH SZKOLEŃ

Zanim nagrałem kurs przeprowadziłem kilkanaście bezpłatnych webinarów, które pozwoliły mi dostosować maksymalnie zawartość kursu do potrzeb osób zarządzających sprzedażą.

Pewnie powiesz ... "ale ja już kiedyś próbowałem wdrożyć zmiany i nie zadziałało"

Wdrożenie jakiejkolwiek zmiany w pracy handlowców nie jest proste, można łatwo popełnić błąd i odnieść skutek odwrotny od zamierzonego. Dodatkowo, aby szybko uzyskać pożądany rezultat musisz "pociągnąć za kilka sznurków naraz". Jeśli nie wdrożysz wszystkich elementów, które wpływają na skuteczność pracy handlowców, to proces zarządzania sprzedażą nie będzie działać, dlatego w tym kursie nie tylko przejdziesz przez wszystkie elementy skutecznego zarządzania sprzedażą, ale dowiesz się jak to robić właściwie. Często za porażkę odpowiada osobowość managera/ właściciela (impulsywność, brak konsekwencji, brak dbałości o relacje, itd.)  dlatego w ramach tego kursu otrzymasz dostęp do dwóch bardzo ważnych testów diagnostycznych (profil osobowości, styl zarządzania), dzięki którym dobrze siebie poznasz i dowiesz się co Ci pomaga, a co przeszkadza w skutecznym zarządzaniu sprzedażą.

Może zadajesz również sobie pytanie: "Czym ten kurs różni się od innych, które znam"

Większość dostępnych na rynku kursów dotyka wybranego obszaru zarządzania typu: "Jak motywować pracowników" lub "Jak wyznaczać cele" lub "Jak być liderem dla swoich pracowników", ale fragmentaryczna wiedza nie wystarczy do tego, aby wdrożyć skuteczny system zarządzania sprzedażą. Dodatkowo wiele kursów jest głównie opartych o teoretyczną wiedzę, dlatego uczestnicy mają problem z przełożeniem jej na praktyczna działania w swojej firmie, bo brakuje im szczegółowej instrukcji krok po kroku, jak również dodatkowego wsparcia w postaci konsultacji w trakcie wdrażania.

Nauczysz się zarządzać zarówno pod kątem administracji sprzedaży jak i motywowania handlowców

Kurs TYGRYSY SPRZEDAŻY dla managerów jest oparty na 4 filarach - jest w 100% praktyczny, daje konkrente rozwiązania do natychmiastowego zastosowania. Szkolenie jest kompleksowe bo obejmuje każdy obszar odpowiadający za skuteczne zarządzania sprzedażą. Jest uniwersalne, proponowane rozwiązania nadają się do wdrożenia zarówno w firmach małych jak i dużych i to niezależnie od branży. Program Tygrysy Sprzedaży oferuje wsparcie na każdym etapie, otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, jak również do indywidualnych konsultacji.

Czy program TYGRYSY SPRZEDAŻY jest dla każdego?

Niestety nie jest on dla wszystkich. Aby dowiedzieć się, czy jest on odpowiedni dla Ciebie, przeczytaj uważnie poniższe podpunkty:

TYGRYSY SPRZEDAŻY NIE jest dla osób, które:

  • zadowalają się wynikami sprzedażowymi oraz obecną sytuacją i nie chcą iść do przodu
  • mają negatywne podejście do życia i ciągle narzekają
  • nie biorą odpowiedzialności za zarządzanie i zawsze obwiniają za słabą sprzedaż wyłącznie handlowców
  • szukają "tajemnej wiedzy", która z dnia na dzień odmieni ich sytuację
  • nie są decyzyjne i nie mają wpływu na zarządzanie sprzedażą w swojej firmie

TYGRYSY SPRZEDAŻY jest idealny dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz, aby sprzedaż w Twojej firmie była przewidywalna i stale rosła
  • chcesz raz na zawsze pozbyć się problemów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów
  • chcesz zbudować wymarzony, stabilny zespół handlowców o ponadprzeciętnych umiejętnościach
  • interesuje Cię rozwój Twoich kompetencji managerskich, chcesz być bardziej skutecznym szefem
  • chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i chcesz przeprowadzić zespół handlowy przez prawdziwą metamorfozę
  • szukasz motywacji i wsparcia, aby zacząć krok po kroku wdrażać zmiany, które doprowadzą Cię do celu

Co dokładnie otrzymasz dołączając do programu TYGRYSY SPRZEDAŻY

 • 1. GŁÓWNY
 • 2. PREMIUM
 • 3. VIP
 • 1

  PAKIET GŁÓWNY

  Około 8 godzinny kurs składający się z 29 lekcji video. Dostęp do zamkniętej, ograniczonej wyłącznie do uczestników kursu grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz wsparcie Mariusza oraz innych członków grupy w kwestii bieżących dylematów managerskich.

 • 2

  PAKIET PREMIUM

  Dodatkowo w tym pakiecie otrzymujesz kurs "Jak realizować wspólne wizyty z handlowcami?". Dzięki wiedzy zawartej w tym szkoleniu dowiesz się jak należy prawidłowo prowadzić każdą z 3 rodzajów wspólnych wizyt: wizyty merytoryczne (wspierające), wizyty kontrolne i wizyty coachingowe (mające na celu rozwój umiejętności. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do grupowych konsultacji "live z Mariuszem", które odbywają się w każdy wtorek o godz. 20.00.

 • 3

  PAKIET VIP

  Ten pakiet to Indywidualny Program Rozwoju Sprzedaży, oprócz wszystkich elementów zawartych w poprzednich pakietach otrzymujesz 6 godzin indywidualnych konsultacji 1 na 1 w trakcie których Mariusz osobiście pomoże Ci zaprojektować i wdrożyć rozwiązania dla Twojej firmy.

Tygrysy Sprzedaży - PAKIET GŁÓWNY
547brutto
 • Kurs wideo - "Skuteczne zarządzanie sprzedażą" - 1.550 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu - 320 zł
 • BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
 • BONUS # 2 - 50% zniżki na 60 min. konsultację 1 na 1 - 300 zł
 • BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 12 zł
 • BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 19 zł
 • RAZEM - 2.371 zł
<< KUP TERAZ >>

OSZCZĘDZASZ - 1.824 zł

 

 

Tygrysy Sprzedaży - PAKIET VIP
1947brutto
 • Kurs wideo - "Skuteczne Zarządzanie Sprzedażą" - 1.550 zł
 • Kurs wideo - "Wspólne Wizyty z Handlowcami" - 550 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu - 320 zł
 • Cotygodniowe konsultacje grupowe "live" z Mariuszem" - 460 zł
 • Indywidualne konsultacje (1 na 1) 6x60 min. - 3.600 zł
 • BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
 • BONUS # 2 - 50% zniżki na 2x60 minut konsultacji 1 na 1 - 600 zł
 • BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 12 zł
 • BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 19 zł
 • BONUS #5 - Kurs "Sprzedaż Aktywna" - 1.250 zł
 • BONUS #6 - 6 miesięcy dostępu do platformy z testami do badania kompetencji - 1.800 zł
 • RAZEM - 10.331 zł
<< KUP TERAZ >>

OSZCZĘDZASZ - 8.384

Klikając w przycisk powyżej zapłacisz przelewem elektronicznym oraz BLIK za pomocą serwisu Przelewy24

Zacznij wdrażać zmiany! - pozbądź się raz na zawsze problemów z którymi cały czas się zmagasz.

 • Pomyśl sobie jak będziesz się czuć, kiedy Twoja firma ruszy do przodu, bo w końcu zdecydujesz się zrobić porządek ze sprawami, które hamują rozwój sprzedaży w Twojej firmie
 • Jak to będzie kiedy przestaniecie mieć problem z pozyskiwaniem nowych klientów, a zamiast tego to Wy będziecie decydować z kim chcecie współpracować, a z kim nie.
 • Ile zyskasz spokoju i wolnego czasu, kiedy nie będziesz musiał niańczyć swoich handlowców, nie będziesz musiał rozwiązywać za nich problemów
 • Ile będziesz mieć dumy  z tego, że Twoje zarządzanie zamiast intuicyjnego, stało się w pełni świadome. Pomyśl ile radości i satysfakcji dostarczy Ci obserwowanie efektów wdrażanych zmian.
 • Wyobraź sobie ile będziesz mieć więcej spokoju, kiedy przestaniesz się stresować rekrutacją kolejnych handlowców, bo będziesz przekonany, że wiesz kogo szukasz i wiesz, że masz potrzebną wiedzę i narzędzia do tego, aby wybrać właściwą osobę.

ZERO RYZYKA - oferuję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Ponieważ zależy mi na Twojej satysfakcji, dlatego też otrzymujesz 30 dni na zapoznanie się z zawartością szkolenia i oceną, czy ten program spełnia Twoje oczekiwania. W tym czasie masz prawo do rezygnacji bez podania przyczyny - otrzymasz 100% wpłaconej kwoty. Jak widzisz całe ryzyko biorę na siebie, a to dlatego, że jestem pewny wartości tego co oferuję.

Co sądzą o współpracy klienci?

Dokonaj symbolicznej inwestycji i dołącz do wyjątkowego programu dla właścicieli i managerów -TYGRYSY SPRZEDAŻY. Zrób to wybierając jeden z poniższych pakietów

Tygrysy Sprzedaży - PAKIET GŁÓWNY
547brutto
 • Kurs wideo - "Skuteczne zarządzanie sprzedażą" - 1.550 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu - 320 zł
 • BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
 • BONUS # 2 - 50% zniżki na 60 min. konsultację 1 na 1 - 300 zł
 • BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 12 zł
 • BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 19 zł
 • RAZEM - 2.371 zł
<< KUP TERAZ >>

OSZCZĘDZASZ - 1.824 zł

 

 

Tygrysy Sprzedaży - PAKIET VIP
1947brutto
 • Kurs wideo - "Skuteczne Zarządzanie Sprzedażą" - 1.550 zł
 • Kurs wideo - "Wspólne Wizyty z Handlowcami" - 550 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu - 320 zł
 • Cotygodniowe konsultacje grupowe "live" z Mariuszem" - 460 zł
 • Indywidualne konsultacje (1 na 1) 6 godzin - 3.600 zł
 • BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
 • BONUS # 2 - 50% zniżki na 2x60 minut konsultacji 1 na 1 - 600 zł
 • BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 12 zł
 • BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 19 zł
 • BONUS #5 - Kurs "Sprzedaż Aktywna" - 1.250 zł
 • BONUS #6 - 6 miesięcy dostępu do platformy z testami do badania kompetencji - 1.800 zł
 • RAZEM - 10.331 zł
<< KUP TERAZ >>

OSZCZĘDZASZ - 8.384

Klikając w jeden z przycisków powyżej zapłacisz kartą kredytową lub za pomocą serwisu PayPal

 • ZAKUP

  PŁATNOŚĆ – klikając w przycisk “KUP TERAZ”, dokonujesz jednorazowej płatności. Po wyborze szybkich płatności elektronicznych lub BLIK zostaniesz przekierowany do serwisu Przelewy24, jeśli wybierzesz płatność kartą, zostaniesz przekierowany do serwisu PayPal. Obie formy płatności są bezpieczne.

  INNE FORMY PŁATNOŚCI – jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem i potrzebujesz dokumentu typu faktura proforma, to napisz na adres biuro@proguest.pl  podając nazwę wybranego pakietu.

  DOKUMENT SPRZEDAŻY – na zakup otrzymasz fakturę VAT 23%, dlatego w trakcie zakupu lub rejestracji na platformie szkoleniowej podaj dane do faktury. Podane ceny są cenami brutto.

 • DOSTĘP DO PROGRAMU

  Po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę gdzie znajdziesz link do platformy szkoleniowej, gdzie będziesz założysz swoje konto. Następnie administrator przypisze do Twojego konta zakupione szkolenia. W mailu aktywacyjnym otrzymasz wszelkie potrzebne informację oraz fakturę VAT. Dostęp do szkoleń nie ma ograniczeń czasowy – jest dożywotni.

Wybierz TERAZ zmianę, która przeniesie Twoich handlowców na wyższy poziom. Osiągnij ZE MNĄ swoje cele, korzystając z mojego ponad 24 letniego doświadczenia. Możesz też NIC nie robić i NIC nie zmieniać - to TWOJA decyzja. Mam jednak nadzieję, że zobaczymy się w programie TYGRYSY SPRZEDAŻY.

PROGUEST Consulting Sp. z o.o.

ul. Chopina 8D/2

05-071 Sulejówek

biuro@proguest.pl

https://www.mariuszprokopczuk.com/