Poznaj platformę do prowadzenia szkoleń, konferencji i spotkań video

W celu uruchomienia filmu kliknij przycisk w dolnym  lewym rogu miniaturki.

Czym wyróżnia się nasz produkt od innych dostępnych narzędzi?

 • 1

  Dostęp do platformy ze wszystkich urządzeń (komputer, tablet, telefon) zarówno dla prowadzącego jak i uczestników bez konieczności instalowania jakichkolwiek programów, wtyczek czy aplikacji.

 • 2

  Uczestnicy nie potrzebują zakładać konta na platformie. Aby się zalogować wystarczy kliknąć w otrzymany link i wpisać swoje imię, a spotkanie uruchomi się w domyślnej przeglądarce internetowej.

 • 3

  Możesz dostosować wygląd panelu (logo i kolory) do kolorystyki Twojej marki.

 • 4

  Menu dostępne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Oferujemy dostęp do filmów instruktażowych w języku polskim (zarówno dla prowadzącego jak i uczestników).

 • 5

  Bezpieczeństwo danych (korzystamy z serwerów zlokalizowanych wyłącznie w Polsce ). Istnieje możliwość instalacji platformy na serwerze klienta, wówczas nikt inny nie ma do platformy dostępu.

 • 6

  Telefoniczne i mailowe wsparcie techniczne klienta w języku polskim.

 • 7

  Za korzystanie z platformy otrzymujesz fakturę od polskiego podmiotu bez konieczności podpinania karty kredytowej. Rozliczenie w cyklu rocznym lub miesięcznym.

 • 8

  W ramach platformy otrzymujesz wszystkie potrzebne funkcje: wyświetlanie prezentacji, udostępnianie ekranu lub okna, możliwość przeprowadzania ankiety, prowadzenie z uczestnikami wspólnych notatek, obraz video, komunikacja głosowa oraz chat tekstowy. Możliwość nagrywania szkolenia oraz pobierania nagań.

Oferujemy 30 dniowy BEZPŁATNY okres testowy

Wypełnij formularz

Możesz przetestować system bez żadnych zobowiązań

privacy Szanujemy Twoją prywatność i nie wysyłamy spamu

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest PROGUEST Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w 05-091 Ząbkach ul. Powstańców 24N/3.  Możesz skontaktować się z administratorem Twoich danych osobowych pisząc na adres biuro@proguest.pl. Aby zapoznać się z Polityką Prywatności kliknij tutaj.