Zobacz jak możesz obniżyć koszty i podnieść efektywność i bezpieczeństwo szkoleń?

W celu uruchomienia filmu kliknij przycisk w dolnym  lewym rogu miniaturki.
Chcę więcej informacji

JAKIE SĄ GŁÓWNE KORZYŚCI Z WDROŻENIA PLATFORMY W FIRMIE?

 • Możliwość szkolenia Klientów oraz Pracowników na odległość

  Twoi klienci i pracownicy, mogą oglądać nagrane i udostępnione szkolenia z dowolnego miejsca na świecie (bez konieczności wychodzenia z domu). Takie rozwiązanie zapewnia komfort i podnosi bez-pieczeństwo szkoleń oraz obniża ich koszty w porównaniu do formy tradycyjnej.

 • Dostęp do szkoleń 24 godziny 7 dni w tygodniu

  Osoby, którym przydzielisz dostęp do szkoleń mogą je oglądać w dowolnym momencie i dowolną ilość razy – fragmenty lub całość. To rozwiązanie daje możliwość lepszego przyswajania i utrwalania wiedzy.

 • Możliwość sprawdzania skuteczności szkoleń za pomocą testów i ankiet

  Po każdym szkoleniu lub każdym nagraniu możesz przeprowadzić test sprawdzający poziom przyswoje-nia wiedzy (wynik procentowy) ustalając pożądany poziom zaliczenia, dzięki czemu za pomocą platformy możesz przeprowadzać szkolenia kończące się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu.

 • Raportowanie wyników i postępów

  Moduł raportowania daje Ci możliwość sprawdzenia stopnia zaawansowania realizacji programu indywi-dualnie u każdego z pracowników / partnerów wraz z uzyskanymi przez nich wynikami z testów.

 • Możliwość usprawnienia szkoleń dzięki informacji zwrotnej od uczestników

  Możliwość przeprowadzania automatycznych ankiet satysfakcji po szkoleniu oraz możliwość zamieszcza-nia pytań pod każdym z nagrań daje Ci natychmiastową informację zwrotną, co możecie zrobić jeszcze lepiej.

 • Zautomatyzowanie procesu wdrażania nowych pracowników lub ceryfikacji partnerów

  Raz na żywo przeprowadzasz cały proces szkoleniowy jednocześnie go nagrywając, a następnie udostę-pniasz nagrania na platformie, dzięki czemu pozostałe osoby przechodzą przez ten sam proces już samo-dzielnie, w dowolnym momencie bez angażowania dodatkowych osób. Możesz wykorzystać to narzędzie do szkoleń: produktowych, rozwoju kompetencji miękkich, szkoleń z procedur, systemów IT, szkoleń BHP, itp.

OPIS TESTÓW

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to kliknij w przycisk poniżej, który przekieruje Cię do kolejnego filmu, gdzie pokażę Ci "od środka" jak wygląda platforma i jakie funkcje oferuje.

Tak, przechodzę do filmu

PROGUEST Consulting Sp. z o.o.  ul. Chopina 8D/2  05-071 Sulejówek  tel. 501 199 439  biuro@proguest.pl  https://www.mariuszprokopczuk.com/